çin akupunkturu

Çin (Vücut) Akupunkturu

Geleneksel Çin tıbbına göre vücut yin-yang denilen iki zıt ve ayrılmaz denge üzerine kurulmuştur. Bu dengenin bozulması Qi’nin meridyen olarak adlandırılan yollarında aksamaya neden olur ve hastalıklar ortaya çıkar.
fransız akupunkturu

Fransız (Kulak) Akupunkturu

Mikro sistem akupunkturudur. Kulak akupunkturu ile nervus vagusun auricular dalı uyarılarak iştah baskılanması sağlanır. Plazmada beta endorfin ve glukagon düzeyinin artması ile enerji depoları mobilize edilir.
bölgesel zayıflama

Bölgesel Zayıflama

Vücudumuzda istenmeyen yağların başında kadınlarda bel ve basen erkeklerde karın ve meme bölgesi gelmektedir. Buna karşın kaybetmek istemediğimiz yağlarımız da (kadınlarda yüz, meme ve popo bölgesi, erkeklerde yüz ve omuz çevresi gibi) bulunmaktadır.
ozon sauna

Ozon Sauna

Ozon üç oksijen atomunun bir araya gelmesiyle oluşan, kendine özgü kokusu olan bir gazdır. Ozon gazı yüzyıllardır çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır. Ozon kabini ise metabolizmanın hızlanmasını sağlamaktadır.
diyabet

Diyabet

Diyabet, pankreasta kan glikoz seviyesini düzenleyen insülin hormonunun yeterli üretilememesi veya üretilen insülinin dokularda etkin kullanılamaması sonucu kan glikoz seviyesinin yükselmesine bağlı gelişen kronik bir hastalıktır.